Najširšia sieť poskytovaných služieb
parného čistenia na Slovensku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Všetko o mobilnom parnom čistení

Parné čistenie je jedinečným systémom v oblasti ekologického čistenia - predstavuje flexibilné možnosti pre obsluhu, manažérov prevádzok či majiteľov domov.

Para je veľmi silná zbraň pri odstraňovaní najrôznejších nečistôt vrátane tukov, olejov, odpadu z jedál a nápojov, žuvačiek a dokonca aj grafitov. Stále je populárny z mnohých dôvodov:

  • Neuveriteľne rýchlo odstraňuje aj ťažké nečistoty.
  • Umožňuje čistenie bez použitia nebezpečných chemikálií, ktoré by inak mohli či museli byť použité.
  • Nielenže čistí, ale aj odstraňuje baktérie, choroboplodné zárodky, vírusy a plesne, ktoré predstavujú nebezpečenstvo pre ľudí pracujúcich alebo žijúcich v okolí.
  • Jediný vedľajší produkt uvoľňovaný do atmosféry je - para! Vďaka tomu je čistenie parou neuveriteľne ekologické a bezpečné pre ľudí a životné prostredie.
Čistenie domácností

Poskytovatelia služieb v rámci mobilného parného čistenia sú pripravení prísť s profesionálnym vybavením k Vám. Vyčistia a ekologicky vydezinfikujú Vám všetko čo potrebujete vtedy, kedy je to pre Vás najvhodnejšie.

Poskytovatelia služieb sú školení na dodržiavanie všetkých bezpečnostných a hygienických podmienok. Tieto podmienky vo svojej práci dodržiavajú. Stačí keď im zavoláte a popíšete problém, ktorý potrebujete vyriešiť. Navrhnú Vám riešenie a dohodnete si termín.

Čistenie v doprave

V ktorých oblastiach sa dá čistiť parou?

Domácnosti

Domácnosti

Čistenie a dezinfekcia dotykových plôch, sanity v kúpeľni a WC, kuchynské priestory (odmasťovanie rúr, grilov, digestorov, pracovných plôch), dezinfekcia a čistenie čalúnenia, matracov, kobercov, čistenie okien, nábytku, obkladov, podlahy, záhradného nábytku, bazénov, sauny, vírivky.

Shopping centrá

Shopping centrá

Vozíky, nákupné koše, pokladničné pulty, dotykové plochy na váhach, dotykové plochy samoobslužných pokladníc.

Obchod s odevami

Obchod s odevami

Dotykové plochy (dvere, kľučky, podlahy, pulty, vitríny), bielizeň a odevy.

Služby (kaderníctva, barbery, beauty salóny)

Služby (kaderníctva, barbery, beauty salóny)

Dotykové plochy (dvere, kľučky, podlahy, pulty, vitríny, zrkadlá, nábytok), pracovné pomôcky (hrebene, nožnice).

Služby fitness a wellness centier

Služby fitness a wellness centier

Dotykové plochy ako dvere, kľučky, podlahy, pulty, vitríny, zrkadlá, nábytok, fitness náradie, fitness lavičky.

Potravinárstvo

Potravinárstvo

V rámci výrobného procesu technológia, podlahy, obklady, dotykové plochy (steny, dvere, kľučky), prípravné pulty, baliace pulty, vetracie otvory, chladiace priestory, mraziace priestory, varnú technológiu.

Strojárstvo

Strojárstvo

Odmasťovanie technológie, odmasťovanie prípravkov, čistenie výrobných priestorov. Čistenie a dezinfekcia dotykových plôch, šatní a sanity v sprchách.

Zdravotníctvo, Veterinárstvo

Zdravotníctvo, Veterinárstvo

Dotykové plochy (dvere, kľučky, sanita), priestory čakární, ambulancie, zdravotnícke potreby a pomôcky, vetracie otvory, okná, izby pacientov, nábytok (stoličky, stoly, skrinky).

Verejná doprava

Verejná doprava

Dotykové plochy (dvere, kľučky, madlá), podlahy, steny, obklady, sanita na toaletách, okná, sedadlá (čalúnené, koženkové), priestor vodiča (prístrojová doska, zrkadlá, volant, radiaca páka).

HORECA

HORECA

Priestory kde sa zdržiava návštevník (stoly, stoličky, podlaha, steny), pracovné priestory obsluhy (barmanský pult, prípravné stoly, technológia – mrazničky, chladničky, umývacie automaty), prípravne jedál, pracovné stoly, vetracie otvory, dotykové plochy.

Car Wash

Car Wash

Čistenie a dezinfekcia interiéru (všetky plastové časti, čalúnenie, koberčeky, prístrojová doska, prieduchy, zrkadlá, radiaca páka, odkladacie priestory, okná) čistenie exteriéru (karoséria, motor, podbehy) odstraňovanie asfaltu, mušiek, starých nánosov vosku a šampónov.

Graffitti

Graffitti

Odstraňovanie graffitti z fasád, obkladov

Verejné priestranstvá

Verejné priestranstvá

Odstraňovanie buriny Všeobecná dezinfekcia dotykových plôch (autobusové zastávky, ihriská, lavičky a pod.).

Dopravníkové pásy

Dopravníkové pásy

Detailné čistenie a dezinfekcia dopravníkových pásov vo výrobných a baliacich priestoroch

Pre koho je táto služba vhodná?

Služba parného čistenia je vhodná pre všetkých, ktorým záleží na ekológii, majú záujem o detailné čistenie a dezinfekciu priestoru, zároveň však nechcú používať chemickú dezinfekciu.

Keď si objednáte službu parného čistenia máte zaručené, že službu Vám poskytne:

  • Profesionálna obsluha špeciálne školená na používanie parného čističa
  • Čistenie bude prevádzané špičkovým vybavením určeným pre profesionálne použitie
  • Upratovacia služba príde k Vám presne vtedy, kedy to bude vyhovovať Vám a poskytne Vám tie služby, ktoré potrebujete
Čistenie v strojárstve

Hľadáte námet na podnikanie?

V prípade, že Vám nie je ľahostajné životné prostredie a máte záujem začať podnikať v oblasti poskytovania ekologických čistiacich služieb neváhajte a kontaktujte nás.

Dlhodobým podnikaním v oblasti predaja čistiacej techniky a jej vplyvu na životné prostredie Vás vieme usmerniť a poskytnúť Vám všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete na začatie podnikania v tejto oblasti.

Poradíme Vám ako si vytvoriť podnikateľský plán, ako zabezpečiť podklady na schválenie prevádzky. Rovnako Vás vieme usmerniť ako sa orientovať v cenotvorbe Vašich služieb, a ktorý parný čistič bude pre Vaše podnikanie najefektívnejší.

Pošlite nám kontaktný formulár so základnými informáciami o Vás. My sa s Vami spojíme a dohodneme si ďalší postup spolupráce.

Hľadáte námet na podnikanie?