Najširšia sieť poskytovaných služieb
parného čistenia na Slovensku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Autowellness s.r.o.

Wellness je prospešný nielen ľudskému telu. Horúca para je spôsob, ako vyčistiť svoje auto kvalitne a hĺbkovo. Pri štyroch typoch umytí si vyberiete kvalitu umytia svojho vozidla, ktoré zostane v našej starostlivosti, kým vy si šetríte čas na dôležitejšie veci v živote.

Bystrická cesta 2355/45E, Ružomberok

prijem@autowellness-rk.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok

9:00-20:00

Utorok

9:00-20:00

Streda

9:00-20:00

Štvrtok

9:00-20:00

Piatok

9:00-20:00

Sobota

9:00-20:00

Nedeľa

zatvorené

Služby poskytované pre oblasti:

  • automobily (car wash)
Horúca para, ktorú v našej technológii čistenia áut používame, vyčistí interiér od škvŕn na sedadlách aj čalúnení. Odstráni tiež zápach aj baktérie, likviduje plesne a roztoče v aute. Čistenie parou dosiahne aj do tých najmenších štrbín a záhybov. Suchá para naviac umožňuje tepovanie bez dlhého čakania na vyschnutie sedadiel.

Hľadáte spôsob ako vrátiť svojmu autu pôvodný lesk? Para vstupuje do pórov laku, odstraňuje aj posledné zvyšky špiny aj na ťažkých povrchoch akými sú ráfiky, chróm či nárazníky. Parou zmiznú nechcené nálepky a nápisy, vosk aj decht. Parou dôsledne vyčistíte motory, klimatizáciu, vinylové povrchy, kolesá či bočnice pneumatík.

Umytím auta v AUTO WELLNESS však myslíte aj na to, ako umyť auto ekologicky. Pri použití len zlomku čistiacich prostriedkov a vody v porovnaní so štandardným čistením, my necháme pracovať vysokú teplotu a paru. Tým šetríme spotrebu čerstvej, aj množstvo vypúšťanej odpadové vody.

Nechajte svoje auto zažiariť a doprajte mu, čo si zaslúži. A vy si vychutnajte s AUTO WELLNESS ten istý pocit, ako keď sadnete do nového auta.